NASZ STANDARD Sztuka rzemieślnicza po ostatni szczegół

POLIPOL. Jakość

Meble tapicerowane firmy POLIPOL to pierwszorzędna jakość wykonania. Każdy pojedynczy produkt ma swój początek w rozwoju modelu naszej centrali w dolnosaksońskim Diepenau. Wszystkie detale są projektowane, testowane i optymalizowane w twórczej atmosferze, aż w końcu przyjmą idealną postać mebla. Doświadczona ręka dba również o optymalną współpracę konstrukcji nośnej, tapicerki i materiałów obiciowych. W każdej chwili proces możemy zintegrować z życzeniami klientów, trendami czy nowymi technologiami. W ten sposób powstają innowacyjne i trwałe meble – to nasz zawód.

Meble POLIPOL są produkowane zgodnie z rzemieślniczą tradycją. Czuje się to w każdej pojedynczej sztuce. Z wielką starannością nasz znakomicie wykształcony personel dba w stolarni, jak również w zakładzie tapicerskim i szwalni o najwyższy standard rzemiosła.

Surowce pierwszej klasy to kolejny warunek najlepszej jakości. Z tego powodu przykładowo konstrukcja ramy opiera się wyłącznie na wysokowartościowych materiałach. Nasi doświadczeni tapicerzy wykorzystują wytrzymałe pianki, a i wybierane przez firmę POLIPOL materiały obiciowe muszą spełniać najwyższe standardy. W ten sposób spełniamy życzenie naszych klientów, którzy chcą posiadać meble, z których przez długie lata będą czerpać oni zadowolenie. Perfekcja formy i funkcji.